KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132348
nr 1713 2348
V Ljungner, Yngling med flöjt. Kopia efter Judith Leyster. Signerad. Olja på duk, 70x58 cm, yttermått inklusive ram: 87x75
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:21:16
14/7 18:33:58