KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132348

nr 1713 2348

V Ljungner, Yngling med flöjt. Kopia efter Judith Leyster. Signerad. Olja på duk, 70x58 cm, yttermått inklusive ram: 87x75

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 juli 2025
kl 19:21:16

14/7 18:33:58 1      Vinnande bud